Aktiviteler

Aktiviteler

Doora Bodrum Aktiviteler

Doora Bodrum Uçakla başladığınız tatil ulaşımınızın ardından alan ile tesis arasındaki yolculuğunuz deneyimli transfer ekibinin konforlu araçlarıyla sağlanıyor. Bir veya birden fazla misafirin, aracı paylaşarak yaptığı transfer ekonomik transfer olarak adlandırılıyor. Özel transferde araç, kişi sayınıza göre sadece size tahsis ediliyor.

Tatilinize unutulmaz deneyimler katmak için, heyecan, adrenalin ve eğlence dolu su sporlarımızı deneyin! Katamaran (Lisanslı), Ringo, Su kayağı, Parasailing, motorlu su sporları, banana, sörf, jet ski ve daha bir çok su sporu türü tesisimizde konaklayan misafirlerimize sunulmaktadır. Sizlere güvenli bir eğlence sunabilmek adına, profesyonel ekibimiz su sporu donanımlarıyla birlikte sizi bekliyor. Ayrıca isteyen misafirlerimize, özel sörf ve katamaran dersleri verilmektedir.

Bodrum’da günübirlik kiralayabileceğiniz özel tekneler ile sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla güzel ve etkili bir deniz günü geçirebilirsiniz. Bodrum için özel tekne kiralama ile ilgili olarak, günlük özel tekne kiralama fiyatları, nasıl bir deneyim, rezervasyon ve detaylı bilgileri bu rehberimizden bulabilirsiniz.